ТВОРЧИЙ ЗАЛІК З ЖУРНАЛІСТИКИ!

Відповідно Правил прийому до Маріупольського державного університету у 2018 році, абітурієнти, які вступають на спеціальність 061 «Журналістика (Журналістика)» та 061 «Журналістика  (Реклама та зв’язки з громадськістю)» повинні додатково складати творчий залік, який проводиться у період 01 березня по 26 липня 2018 року.

Творчий залік -  це форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника для участі в конкурсному відборі.  Під час творчого заліку він повинен продемонструвати знання й навички, що засвідчують його готовність до опанування журналістського фаху.

Однією із форм проведення творчого заліку є дистанційне написання журналістського твору. Цим можуть скористатися, як правило, вступники, які мешкають поза межами м. Маріуполя та вступники з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Для написання журналістського твору учасники повинні зареєструватися на Навчальному порталі університету 

увага     Інструкція щодо реєстрації на Навчальному порталі для учасників творчого заліку
Після реєстрування учасники отримують логін і пароль для доступу до системи Moodle та можливість самостійно  зарахувати себе на курс "Творчий залік з журналістики"
Інструкція щодо самореєстрації у курсі для учасників творчого заліку

Під час виконання журналістського твору за темою, яку система Moodle вибирає випадково з переліку рекомендованих тем, вступник має обмеження часу написання  1,5 години (система фіксує час початку та час завершення), про що буде нагадувати табло. Робота, виконана дистанційно вступниками з використанням комп’ютерної техніки, роздруковується на паперових носіях, шифрується та передається відповідальним секретарем приймальної комісії голові відповідної комісії для перевірки. Результати перевірки заносяться до відомості та підписуються членами відповідної комісії.

Творчий залік вважається успішно складеним (зарахованим) за умови, що вступник набрав не менше, як 50 балів.

Вступники, які не склали творчий залік, втрачають право участі у загальному конкурсі щодо вступу на спеціальність 061 «Журналістика (Журналістика)» або 061 «Журналістика (Реклама та зв’язки з громадськістю)».

Технічна підтримка distance@mdu.in.ua

 

Остання зміна: Friday 18 May 2018 11:57 AM